Google Reklamları

Teknolojinin gelişmesiyle tüm insanlığın kullanmış olduğu internet ortamı ve eskiye oranla olağanüstü şekilde artan yoğunluk ve talep nedeniyle geleneksel reklam artık dijital olmaya başladı. Yurt dışında yaygınlaşan ve ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan dijital ortam bu sektörü doğurdu.Daha geçen senelere kadar broşür,bilbort,radyo kullanılırken bu oran aşırı derecede düşmesiyle ilgi arttı.Tabi bunların neden düştüğünü , avantajlarını bilmeyenler olabilir.Kısaca açıklamak gerekirse daha düşük bütçe ve daha az kişiyle binlerce kişiye ulaşıp kesin sonuç alabiliyoruz.Örnek vermek gerekirse broşür veya radyoyu kısıtlı sayıda insan görürken, daha fazla emek ve bütçe harcıyoruz. Google reklamları işte tam da bu alanda işimize yarıyor.Fark yaratmak ve rakiplerinizden daha üstün olmanız için ecidmarketing sizin yanınızda…

İnstagram Reklamları

group 123

Günümüzde çok fazla kullanıcıya sahip olan instagram, gün geçtikçe büyümeye devam ederken reklam olanağı olarakta bizim için mükemmel bir yer. Sınırsız kişiye ulaşabileceğimiz bir platform.Kendi tanıtımınızı geleneksel pazarlamadan daha kısa sürede yapmanız mümkün. Daha az bütçe ayırarak ve daha fazla kitleye ulaşarak fark yaratabilirsiniz. Ecidmarketing olarak sizlerin fark yaratmasında önemli rol oynayabiliriz.Bir reklam binlerce kişi.

group 411

Facebook Reklamları

Gencinden yaşlısına ulaşabileceğiniz herkese ulaşmak için tam size göre olan platform.Çok fazla ve aktif kullanıcıya sahip olan facebook ile reklam vermek ve ecidmarketing olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.Daha düşük bir bütçeyle herkesin reklam verebildiği ve binlerce kişiye ulaşabildiği bu platform sizlerin çok ilgisini çekecek.